Sarande, jap me qera garsonier

2,500.00 Lek
Reference Number
RF145459
Title
Sarande, jap me qera garsonier
Description
Jap me qera garsoniera, ne nje vile private, ne hyrje te Sarandes, lagja e re te nenstacioni, kthesa mbi "Alpet".

Vila ofron garazh parkimi, distance te shkurter nga plazhi, si ne kembe dhe me mjet.
Nje nga lagjet me te qeta te sarandes, ofron freskine e mbremjes me nje oborr te kendshem, me pamje clodhese te Gjirit te Sarandes.

Secila garsoniere, ofron kendin e kuzhines, mikrovale, tostiere, sobe, frigorifere, aspirim, lavatrice, uje te garantuar me depozite.
Krevat matrimoniale ose per femije sipas kerkesave dhe kondicionere.
Tualet te pajisur me te gjitha komoditetet.
Te gjitha keto vetem per 2500 leke nata.

Gjate gjithe qendrimit tuaj do te keni asistencen dhe ndihmen e nevojshme per te shijuar pushimet me te bukura ne Sarande.

Per prenotimin e ambjentit, ju lutem kontaktoni ne nr. 069 42 89 126 (vodafone club).

Ju mirepresim!

Tel. : 0692242 89 126
Condition
Used
Location
Address
Sarande
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3117 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, Sarande) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind