Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2

15.00 €
Reference Number
RF192733
Title
Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2
Description
Jap me qera nje apartament 1+1+banjo+ballkon, me siperfaqe 52 m2. 
Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kuzhine.
Ka 4 vende fjetje. Nje krevat dopio ne dhomen e gjumit dhe 2 divane ne soxhorno.
Me kondicioner. 
Me televizor satelitor hotbird.
Uji furnizohet me ujesjelles dhe depozita qendrore dhe pompa 24 ore.
Vend parkimi i rrethuar dhe i rezervuar.

Objekti eshte 4 katesh dhe apartamenti eshte ne katin e 3-te.

Rruga deri ne objekt e asfaltuar.

Objekti ndodhet 100 m nga majtas rruges kryesore te fshatit Spille.

I rrethuar nga supermarkete dhe sherbime.

Periudha e sezonit veror ----------- Cmimi: Euro/Nata

1 Qershor - 30 Qershor ----------- 15 Euro/Nata

1 Korrik - 20 Korrik ---------------- 20 Euro/Nata

21 Korrik - 30 Gusht -------------- 35 Euro/Nata

1 Shtator - 20 Shtator ----------- 15 Euro/Nata

Me Respekt 

Albens ALITE

Cel. 0693644970

E-mail: albalite@yahoo.com 

Adresa: Rr. Elbasanit, tek Liceu Artistik, Tirane.
Condition
Used
Location
Address
Spille
  • Current rating: 5
  • Total votes: 1
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 12178 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, , Spille) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind