Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum

25.00 €
Reference Number
RF440696
Title
Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum
Description
Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum , Vlorë,apartament, në gjëndje shumë të mirë, 50 m2, 1 dh/gjumi, Jap me qera apartamente ne Orikum,Vlore. Apartamentet ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande,jane te sapo mobiluar dhe ju siguron nje qendrim teper komod.Sigurisht qe pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore. Apartamentet jane te paisur me kondicioner dhe kane nje kapacitet deri ne 5 Persona. Pallati ndodhet ne zone te banuar dhe per kete arsye mund te gjeni fare prane cdo gje qe do ju nevojitet. Cmimi eshte 25/euro nata , tel +355695823560, cmimi 25 €, tel 00355695823560
Condition
Used
Location
Address
Orikum
  • Current rating: 4.5
  • Total votes: 2
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (Orikum) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind