Jap me qera (Kallam Dhermi)

Reference Number
RF198581
Title
Jap me qera (Kallam Dhermi)
Description
Jepen me qera nje sere ambjentesh per akomodimin tuaj gjate sezonit turistik.
1)Tre garsoniera te vitit 2012, ku secila permban nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, ambjent gatimi, frigorifer, nje banje, ballkone.
2)Dy hyrje 150 m2 secila qe permbajne dy dhoma gjumi me nga nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, nje kuzhine te madhe me dy kanape te cilat behen dhe krevate tek, tavolina me karrige, tre banja, dhe veranta shume te medha me pamje fantastike.(Zgjidhje ideale per familje me shume antare ose grup shoqerie)
3)Tre dhoma te cilat permbajne nga nje krevat dopjo dhe nje tek, frigorifer, tavoline me dy karrige, banje, ballkon.
Mund te na kontaktoni ne 0682643129 (z. Marko)

Zona/Rruga : Kallam Dhermi

Cel. : 0682643129
Condition
Used
Location
Address
Vlore
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3347 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, Vlore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind