Himare, Potam Nga 1 deri ne 15 Shtator 2.500 Leke

25,000.00 Lek
Reference Number
RF172044
Title
Himare, Potam Nga 1 deri ne 15 Shtator 2.500 Leke
Description
Dhoma me kuzhine dhe kondicioner, me pak se 10 metra nga plazhi, nga data 01 - 15 shtator, vetem 25000 leke nata. 

Dhomat me pamje nga deti, ku paradite behet plazh dhe naten flihet ne freski, ju presin vetem juve :).

Per cdo informacion, ju lutemi kontaktoni ne: 0694309182 ose 039322615

Tel. : 039322615

Cel. : 0694309182
Condition
Used
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 5365 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind