Me qera apartament 65 m² 20 Euro/nata Iliria,Plazh

20.00 €
Reference Number
RF157487
Title
Me qera apartament 65 m² 20 Euro/nata Iliria,Plazh
Description
Ofrohet Apartament me qera per pushimet Verore ne zonen e Plazhit , tek Iliria ne Durres 
Banesa ndodhet shume prane Kompleksit Florida, ne Vijen e 2 te ndertimeve, vetem 30 m larg detit, ne katin e III.
Eshte e pershtatshme per 5+1 persona.Ka nje sip. 65 m ,1+1. Banjo te madhe dhe me nje ballkon te madh me pamje nga deti.
Banesa eshte e kompletuar me mobilje.(guzhine gatimi,frigorifer, tv,freskuese ambjenti)
Drita, uje dhe gaz te vazhdueshem
Çmimet jane 15-30 euro /nata sipas periudhes. Cmimet ndryshojne edhe nga nr i personave te pranishem

Çmimi per muajin qershor 15-20 Euro/nata
Çmimi per muajin korrik 27 Euro/nata
Çmimi per muajin gusht deri deri ne 15 gusht 35, mbas 15 gusht 30-27 Euro/nata 
Çmimi per muajin shtator 20-15 Euro/nata

Data e lire: nga 29/08/2012

Zona/Rruga : Iliria,Plazh
a
Per rezervime kontaktoni
gentshkembi@hotmail. com

Cel. : +355 (0) 69 52 54 562
          +355 (0) 67 20 30 620
Condition
Used
Location
Address
Iliria
  • Current rating: 5
  • Total votes: 1
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3532 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, , Iliria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind