Titulli

Reference Number
RF954349
Title
Titulli
Description
Kerkoj punonjes te kualifikur dhe jo te kualifikuar per sisteme kapote dhe veshje gipsi, Mjeshtra per gdhendje guri edhe shume profesione te tjera me paga te kenaqshme, ofroj gjithashtu edhe fjetjen gjithashtu .
Punesimi ndodhet ne zonen bregdetatre te jugut  (Dhermi ,Vuno,Himare,Kondraq,Porto Palermo,Borsh,Lukove ).
Per persona te interesuar kontakto: 068 20 57720 Gezimi
Location
Address
Adresa
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 621 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (Adresa) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind