Tirane, ofroj vend pune KONTABILISTE/FINANCIERE

Reference Number
RF184672
Title
Tirane, ofroj vend pune KONTABILISTE/FINANCIERE
Description
KERKOHET TE PUNESOHET NJE KONTABILISTE ME REZULTATE TE LARTA NE MARJEN E DIPLOMES.EKSPERIENCE MINIMALISHT 2 VJECARE NE KONTABILITET/FINANCE
Kerkohet mbajtja e gjendjes reale e dy pikave te shitjes, njohja e programit Alfa Bussines.
Puna e juaj do te kontrollohet nga nje Audit dhe kerkohet qe te nxirren rezultate 3 mujore dhe analiza financiare te cilat do ti paraqiten bordit drejtues.
Ambjenti i punes komod me zyra tek zona e bllokut. Ne departamentin e finances jane edhe 2 kolege. Paga ne baze te aftesive.
Dergoni CV tuaj te pajisur me fotografi.
Te interesuarat te shkruajne ne sales@alwsd.com 
Do te pranohen vetem aplikime serioze dhe te diplomuarit ne
Kontabilitet
Finance.

Suksese

  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3366 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind