Lezhe, jap me qera Vile 110 m² (Shengjin)

Reference Number
RF925918
Title
Lezhe, jap me qera Vile 110 m² (Shengjin)
Description
Zona/Rruga : Shengjin, Rr. e Kunes, 1.5km nga lapidari

Ofroj me qera, vile ne plazhin e Shengjinit, Rr. e Kunes, 1.5km nga Lapidari.

Vila ndodhet shume prane plazhit, ne nje zone turistike qe ofron te gjitha argetimet e veres.

Kati i pare i viles ofron kuzhine, dhome ndenje dhe nje tualet.
Kati i dyte ofron tre dhoma gjumi dhe nje tualet.

Gjithashtu, pushuesit do te kene privilegjin e nje kopshti qe ne mbremjet e veres ofron freskine e pemeve dhe luleve.

Vila eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe kondicioner.

Per me shume informacione mbi cmimin dhe prenotimet, lutemi te kontaktoni nr. 0692261179 (vodafone club).

Ju mirepresim!

Tel. : 0692261179
Condition
Used
Location
Address
Lezhë
  • Current rating: 5
  • Total votes: 1
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 4555 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, Lezhë) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind