Banesa me qera

16.00 €
Reference Number
RF209259
Title
Banesa me qera
Description
Qyteti............:Golem Durrës

PRANE STACIONIT TRENIT GOLEM DURRES 200 mt NGA AUTOSTRADA DHE 100 mt NGA PISHAT (nga ana e detit) NDODHET VILA "GUDISI" 2 KATESHE.KA NE DISPOZICION PER PUSHUESIT TE TE GJITHA STINEVE, 10 DHOMA TE KOMPLETUARA SI ME POSHTE:CDO DHOME KA BANJO,KREVAT DOPIO,KREVAT TEKE,KREVAT 2 KATE.TELEVIZOR,FRIGORIFER,GUZHINE GATIMI E KOMPLETUAR,UJE (i ngrohte dhe i ftohte)24 ORE.KEND LOJNASH,PARKIM MAKINASH,VEND CLODHES ETJE....
NE TE DO TE GJENI QETESI APSOLUTE,GARANZI,SIGURI,SHERBIM TE KULTURUAR. PER HOLLESI TE METEJSHME KONTATONI NE

jeni te pirpritur FALEMINDERIT......

Cel. : 00355/682187294.
TEL.00355/682187294
Condition
Used
Location
Address
golem
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3140 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , golem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind