Apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 + Ballkon

20.00 €
Reference Number
RF458176
Title
Apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 + Ballkon
Description
Apartamentet ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron nje pamje vertet mahnitese,mund te shijoni peisazhin malor dhe ate bregdetar njekohesisht.
 
Apartamentet jane te sapo mobiluar dhe ju sigurojne qendrim teper komod.
Cdo apartament eshte i paisur me kondicioner,lavatrice e cdo gje qe ju nevojitet dhe ka nje kapacitet deri ne 4 Persona. 
Vendndodhja ne nje zone te banuar ju ofron mundesine te keni fare prane te gjitha sherbimet qe ju nevojiten(supermarkete,bar,post,exchange,farmaci ,restorante etj)
 
Pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore.Furnizimi me energji dhe uje gjithashtu 24ore. 
Te gjitha keto ju ofrohen fare prane plazheve te bukur si ai i Orikumit dhe plazheve te Rradhimes.
 
 
Cmimet : 
20 euro/nate 
 
Per cdo pyetje apo deshire tuajen ju lutemi te na kontaktoni si me poshte :
 
Kontakt : +355 (0)695688099 , +355 (0)696670546 
Email : arto891@web.de
Condition
Used
Location
Address
Orikum
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2896 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , Orikum) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind