Apartamente 1+1+veranda 75 m²

25.00 €
Reference Number
RF531930
Title
Apartamente 1+1+veranda 75 m²
Description
Zona/Rruga :Ne krah te Pallatit Brigadave 15 m nga rrethrrotullimi 

Apartamente ne ambient rezidencial ne vila dykateshe. Ndodhet afer Tiranes 1.5 km larg Ambasades Amerikane ne drejtim Elbasan tek rrethrrotullimi i Sanatoriumit drejtim djathtas 15 ml. Apartamentet jane 1+1+veranda 75 m², me ambient gatimi dhe frigorifer. Sherbim dhome i perditshem dhe larje rrobash personale ne lavanteri. Ambient i gjelberuar me parkim dhe i ruajtur. TV, AC, Akses ne internet. Energji elektrike dhe uji gjithashtu te perfshire ne çmim. Ju paguani vetem çmimin duke filluar nga 390 € / muaj.

Gjithashtu apartamentet jepen dhe me afate me te shkurtera duke filluar nga 25 €/ dite

Per informacione te metejshme kontakto e-mail factory.outlet.tirana@gmail.com 
Tel 00355 4 2467685, Mobile 00355 664097999; 664098999

Tel. : 2467685

Cel. : 0664097999
Condition
Used
Location
Address
Ne krah te Pallatit Brigadave 15 m nga rrethrrotullimi
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2211 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , Ne krah te Pallatit Brigadave 15 m nga rrethrrotullimi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind