apartament 105 m Durres (Plazh)

200.00 €
Reference Number
RF206109
Title
apartament 105 m Durres (Plazh)
Description
Jepet me qera vjetore nje apartament 2+1 ne Durres Plazh .
Apartamenti eshte i mobiluar .Gjendet ne katin e peste banim, mbi Alpha Bank . Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, nje ballkon dhe nje box auto ne garazhin e katit nen toke.Apartamenti ndodhet mbi Alpha Bank ne katin e 5 banim te nje pallati 7 katesh me sip 105 m2. 
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjendet 100 m afer detit ne rrugen kryesore te plazhit SH4 ne nje zone te preferuar nga pushuesit ne sezonin e veres dhe e populluar gjate gjithe vitit me sherbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka te ndryshme,farmaci,poste,urgjence ,sherbim urban...
Uje i marre nga rrjeti 24 ore.Dhome ndenje me hapesire dhe drite e pozicionuar nga lindja dhe me dalje ne ballkon, dhoma martesore me hapesire dhe banjo,dhoma e femijeve me banjo ,drite dhe e nje pozicioni te veçante.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 30€ mujore.

Jepen me qera dhe te ndare.


Per informacion :
mob.
00355665642623.
00393343977406
00393772423593
Condition
Used
Location
Address
Durres (Plazh)
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2826 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , Durres (Plazh)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind