Shitet Ambjent Biznesi për dyqan ose lokal në Tiranë, sipërfaqe 40m2, me hipotekë, Çmimi - 45,000EUR

450,000.00 €
Reference Number
RF188153
Title
Shitet Ambjent Biznesi për dyqan ose lokal në Tiranë, sipërfaqe 40m2, me hipotekë, Çmimi - 45,000EUR
Description
Është i përshtatshëm edhe për dy aktivitete njëkohësisht pasi është i ndarë dhe ka hapësirë përpara që mund të shfrytëzohet. Për afërsisht 13 vitet e fundit është dhënë me qera si dyqan ushqimore, parukeri, dyqan produktesh kozmetike etj.  Është me hipotekë dhe me çmim të diskutueshëm.
Condition
Used
Additional information
Bathrooms
2
Square Feet
40 Meters
Built
2004
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1194 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind