Vilë ne Elbasan Fshati Klos

150,000.00 €
Reference Number
RF207758
Title
Vilë ne Elbasan Fshati Klos
Description
ndërtesë e re, 400 m2, me pamje të pafund, 7 dh/gjumi 2 Sallon/Kuzhine, 6 bania, me kondicionier, me derë të blinduar, parking, depo, me oborr, me pishinë, për shfrytëzime të ndryshme, vënd parkimi, PER ARESYE EMIGRIMI NE ANGLI. SHITET KOMPLEKSI QEVANI BASHKE ME SHTEPINE.180 METRA KATROR LOKALI + PISHINA + 2 DHOMA (DYQANE) 48 METRA KATROR NE KATIN E PARE + GARAZH +KOPESHTI PERPARA SHTEPISE ME PEME DEKORATIVE. NE KATIN E DYTE JANE 4 DHO......MA GJUMI ME BANJO BRENDA DHE NJE SALLON SHUME I MADH +150 METRA KATROR VERANDA(qe mund te shfrytezohet per te bere ndonje supermarket ose dicka tjete).NE KATIN E TRETE JANE 3 DHOMA TE PA PERFUNDUARA tel ; 0682730213. dhe 00447436993816.email'' qevani-p@hotmail.com '.adresa fshati klos elbasan.
tel 0682730213, 00447436993816
 • Tipi: mezonetë
 • Metra Katrorë: 400
 • Dhoma Gjumi: 7
Condition
Used
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3555 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind