SHITET Apartament 2+1 ne qender te Shkodres

47,000.00 €
Reference Number
RF783900
Title
SHITET Apartament 2+1 ne qender te Shkodres
Description
Vendodhja: tek kryqezimi i ish-deges,ne Sarreq dhe eshte i pozicionuar ne katin e III-te te nderteses (pallat i vjeter) me nje siperfaqe prej 85m².
Apartamenti perbehet nga:
-dhome gjumi matrimoniale
-dhome gjumi teke
-banjo (me dush)
-ballkon i bollshem i mbyllur (ne perdorim per kuzhinen)
-sallon i madh (ne perdorim si dhome ndenje + dhome ngrenieje)
Apartamenti eshte ne gjendje teper te mire, i mobiluar me te gjithe paisjet e nevojshme te stilit modern per nje jete komode, i pajisur me kondicioner por gjithashtu ofron mundesi edhe per ngrohje me dru (ne deshire te klientit)
Dyshemeja e shtruar me pllake dhe dyert druri.
Ofron nje cmim te arsyeshem dhe konkurues ne treg (mund te blihet me gjithe mobiljet ose bosh)
Condition
Used
Location
Country
Albania
State
Qarku i Shkodres
City / Zone
Shkoder
Address
Shkoder
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1675 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind