Apartament ne Tirane Zogu i Zi

106,000.00 $
Reference Number
RF702487
Title
Apartament ne Tirane Zogu i Zi
Description
Shitet, apartament ne Tirane ZOGU I ZI, TIRANE, në gjëndje shumë të mirë, 144 m2, kati 2,banio, Pershkrimi Ndertesa e re e perfunduar dhe shume moderne me akses ne te gjitha drejtimet si ne hyrje dhe ne dalje te qytetit. Apartamenti perbehet nga : 1 dhome + 1(gatimi +ngrenie+ndenje)+ banjo me nje verand prej 52m2. Ambjenti eshte vend ideal dhe per zyra. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI : Mob: +355 68 20 56 356; E-mail: fabrike@pespagroup.com, cmimi 106,000 € e diskutueshme,
tel 00355682056356, 00355682068095, 08:00 - 23:00
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 144
 • Kati: 2
Rajoni: ne Tirane
106,000 €
00355682056356  00355682068095
 

PESPA IMOBILIARE
0689033529


 

Condition
New
Location
Address
Tirane
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2161 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
$/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind