Apartament ME HIPOTEKE 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 80.00

80,000.00 €
Reference Number
RF182554
Title
Apartament ME HIPOTEKE 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 80.00
Description
Shitet Apartament ne pallat te ri me siperfaqe 94 m2 , 2+1+Ballkon i mobiluar , kati i 3-te , ne zonen e qendres Kristal. Apartamenti eshte me hipeteke te rregullt + kotrata per uje dhe drita. Eshte i mobiluar ne menyre moderne , me pasije dhe elektroshtepiake shume cilesore.(kuzhina + nje dhome dhe tualeti jane te mobiluara totalisht , njera dhome eshte bosh) Dritare dhe vetrata termoizoluese , Punime gipsi , Impiant ngrohje i gatshem per te montuar kaldajen , impiant gazi per gatim , apartament 100% funksional. Depozite uji personale (megjithse uji nuk nderpritet ndonjehere). Ashensor.
Ne aksesoret e shtepise perfshihen: 
-Pjanure gatimi HANSA Germany
-Furre HANSA
-Mikrovale inkaso SAMSUNG
-Frigorifer AEG
-Lavastovilje HANSA
-Lavatrice CANDY 8KG
-Aspirator BAUMATIC
-Divane ne forme Kend Lekure Origjinale


Cmimi 80.000 Euro

Per me teper kontaktoni ne numrin e meposhtem:
Cel. +355664066007
Condition
New
Location
Address
Tirana
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1963 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind