Testimonials

Nje sherbim mjaft cilesor
21 Nov. albana
Nje portal i qendrueshem, cilesor dhe dinjitoz per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen. Feriti nga Australia e larget
21 Nov. NJe portal i qendrueshem
Dashuria nuk eshte cfare thua , Por C'fare ben
20 Nov. Johan Hagee
Nje faqe reklamimi me mjaft cilesi keshtu vazhdoni dhe me tej, jeni me te miret ne kete fushe, nje sherbim shume serioz dhe ambicioz
05 Jul. gezim musta
Kjo faqe ofron nje cilesi te papare reklame , pasterti informacioni dhe realitet.Shume faqe te tjera nuk ta japin kete mundesi, shume mashtrime dhe jo realitet ne boten virtual per fat te keq ky eshte realiteti jone shqiptar. Njoftime.co keshtu vazhdoni keni per te pasur mjaft sukses ne kete fushe.
07 May. Enver martina
Sigurisht kjo faqe ka mjaft rruge per te bere , por eshte nje ide brilante se si nje Portal njoftimi mund te plotesoje nevojat dhe kerkesat e te gjithe publikuesve dhe vizitorve Shqipfoles kudo qe ndodhen ne viset Shqiptare .
07 May. Anonimi
Urime nje faqe e perkryer , gjithcka ne vendin e saje ,nje kombinim perfekt ne gjithcka
23 Oct. Haziz memushaj
Portali im i njoftimeve, jeni me te miret
23 Oct. gjergji ndoka
Motorin tim ne kete faqe e kam shitur ju falenderoj goni durres
23 Oct. Berti
Nje staf apsollut ,nje suport perfekt, shum i knaq me ket sherbim Gon Ahmetja Danimarke
12 Oct. Goni Ahmetaj
Nje makine unike kerkimi, gjithcka perfekte sherbim shume i mire per te gjithe shqiptaret anembane ,nje pike unike referimi per gjithcka qe ndodh ne Shqiperi rajon dhe diaspore.
01 Oct. nardi ndoka
Ideale per reklamime falas , Dizenjim mjaft cool eshte per te ju pasur zili
01 Oct. KRv3
Shume mbrese lenes nje porte unike informacioni, - Anjeza Londer -
01 Oct. anjeza
Portal unik , hahaa roni ke te drejte eshte nje Portal mjaft komod
01 Oct. gazi
Nje Portal perfekt,me komod sesa portali qeveritar shqiptar bravo cuna
01 Oct. Roni
Une si dizanjer qe jam e vlersoj kete faqe me piket maksimale, keshtu vazhdoni njoftime.co
02 Aug. goni
Nje sherbim mjaft cilesor, jeni me te miret
02 Aug. lela
Shume faqe ne web, por kjo eshte e veqante per me njoftu
02 Aug. anonimi
Nje sherbim perfekt,keshtu vazhdoni
02 Aug. geri
kjo faqe mua me ka zgjidh hall kshu vazhdoni jeni me te miret
10 Jul. ardjani
dizenjim perfekt, nje big up per sherbimin e ofruar
07 May. nertili
Kam ngelur e habitur nga kjo faqe Shqiptare nje sherbim perfekt ne te gjitha kend veshtrimet ,keshtu vazhdoni respekt per kete sherbim Manjola Tirane
07 May. manjola
Me ka pelqyer pa mase kjo faqe jeni me te miret gjthcka ne vendin e saj nje BRAVO nga ana ime. Keshtu vazhdoni dhe me tej Bernard Leka
19 Mar. nardi milan
Jeni fantastike, nje sherbim perfekt ,nje faqe qe rralle here e gjen keshtu vazhdoni . arbeni durres
19 Mar. beni
Fale faqes tuaj une kam shitur makinen time, qe kisha kohe qe e pata nxjerr ne shitje ju falenderoj
10 Dec. Ramizi
Mjaft mire, me ka pelqyer vertet kjo faqe bravo
10 Dec. Landi
Estetike super, renditje shkelqyshem, kjo kerkohet ne nje faqe serioze keshtu vazhdoni njoftime.co :)
28 Nov. Sadiku
Gjithcka ne vendin e saj ,kjo eshte ajo faqe qe po kerkoja nje faqe superr keshtu vazhdoni . Nje falenderim nga Landi Ahmetaj
28 Nov. Landi
Wow nje vend magjik, urime per faqen
14 Nov. nardi
Nje pike e perbashket njoftimi per te gjithe shqiptaret anembane globit. Sherbim perfekt keshtu ecni
23 Sep. Elezi
Nje sherbim perfekt nga kjo faqe ,jeni me te miret Pranvera Tetove
23 Sep. Vera
Ja ku osht nje faqe serioze shqiptare, e cila i ka mungu verte shqiptareve ne diaspor njoftime.co osht me mira Marku oslo
16 Aug. Marku oslo
Mka pelqy shum kjo faqe, mjaft serioze. riku Napoli, itali
16 Aug. riku
Nje faqe e kenaqshme, nje dizenjim shume i mir
16 Aug. genti
Hallall njoftime.co jeni mo te miret,keni por me hec mire,bravo
16 Aug. franku
Shume e befasuar nga ky sherbim, nje vend perfekt per shitjet online
27 Jul. Tila
Urime per faqen nje sherbim perfekt.
27 Jul. bona
bravo njoftime.co keshtu ecni, nje super faqe, dhe mjaft serioze rimi shkodrani
27 Jul. Rimi
Mire mire, jeni yje nje sherbim apsollut..
05 Jul. Nuzi
shum funksionale dhe e thjeshte. ju falenderoj cuna Trieste itali Nazmi Bakushi
05 Jul. nazmiu
Kjo faqe me ka sherbyer shume per hallin tim qe kisha. ju falenderoj
05 Jul. Besi
E mrekullushme me ka lene me goje hapur ky sherbim i ofruar nga njoftime.co kshu vazhdoni...
05 Jul. eriku
Nje sherbim perfekt, nje faqe me standarte
05 Jul. gzimi
Jeni fantastike ,nje sherbim i papare per qytetarin shqiptare jeni me te miret mbani kete ritem.
28 Nov. klajdi
Shume dizenjim i papare bravo, Jeni njesha keshtu vazhdoni nje faqe e munguar per qytetarin shqiptare,nje stil prefekt,dhe nje renditje e shkelqyer e kategorive. Me rrespekt martini Vlore
23 Nov. Martin Kurti
Pune e mire, nje kompani serioze shqipetaret kane nevoje per nje portal te tille njoftimi.
29 Oct. roni tir
Shume i kenaqur nga shebimet e kryera. keshtu vazhdoni jeni me te miret.
29 Oct. bardhi
Dizenjim prefekt dhe shume funksional ,nje faqe vertet shume serioze,sherbim i munguar per njoftuesin Shqiptar
29 Oct. turi
Vazhdoni keshtu jeni me te miret.
04 Oct. Olsi
Eshte prefekte,dhe askush nuk mund te abuzoje ,pasi web-faqja i ka marre mire masat shikoj. Bravo keshtu vazhdoni Indriti Athine
07 Sep. Indriti
Nje asistence prefekte nga administrata e saje , keshtu vazhdoni jeni njisha Me respekt Skenderi Lushnje
07 Sep. neri
Kam degjuar qe kjo Web-faqe ka nje numer te konsiderueshme vizitoresh ne dite ,Ja vlen me kryer punen, eshte dhe falas, por ato qe duan te mbarojne pune shpejt eshte dhe me pagese bravo ツ .
06 Sep. fredi
Nje Web faqe e mirefillte, eshte ajo qe une kisha nevoje bravo stafi keshtu vazhdoni Ermali Fier
06 Sep. Eri
Pershendetje, shume e papare faqe unike,ne shume drejtime por me shume me pelqeu kjo fusha e kerkimit te mesiperm hallall plako. Keshtu ecni Bernard Franko
04 Sep. Bernardi
Shume faqe e mire kam shume rrespekt ,por shitesit duhet qe ti largojne (te fshijne) madhrat e shitura ,kjo eshte e rendesishme qe mos te ju shqetesojme me telefonatat,por dhe une mos harxhohem me to. faleminderit dhe shpresoj qe ky postim te publikohte nga Faqja. Me respekt Enveri Tirane
04 Sep. Veri
Nje sherbim shume i mire nga Web-sitja juaj ,jam shume i kenaqur me ka ndihmuar shume Ermali Librazhd
04 Sep. eri
Nje portal perfekt i cili me ka befasur vertet, Ju lumte cuna ju kam shume zili , pune te mbare respekte Besi Durres Shtator 2013
04 Sep. Besi
Bravo nje faqe e rregullt ,gjithcka e vendosur ne vendin e saj. NJe dizenjim prefekt, por dhe shume funksional,Jeni te papare keshtu vazhdoni. Nori Kushta shtator 2013
04 Sep. Nori
Faqe e perkryer vazhdoni keshtu shoqeria Shqipetare e ka nevoje nje faqe te tille. Rrespekt Arjani shator 2013
04 Sep. Arjani
Add Testimonial
Your Name *
Your Email
Testimonial *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image

Listings to be compared

    There are no listings to compare
    Log in
    Username
    Password
    Forgot password? Remind