Alpha POS-i

1.00 €
Reference Number
RF149689
Title
Alpha POS-i
Description
Softuer i modeluar për biznese tregtare, që kryejnë shitje me pakicë dhe shumicë.
 
Alpha POS-i ofron: regjistrim të shpejtë, lehtësi në përdorim; shpejtësi në shërbimin ndaj klientëve tuaj, gjenerimin në çast të raporteve për shitjet, arkëtimet, inventarin, debitorët.
 
I programuar dhe i modeluar për të ofruar siguri të të dhënave të biznesit tuaj dhe për të siguruar vazhdimësi të punës në çdo çast. I përshtatur si për të punuar në një kasë shitjeje, edhe në një rrjet kasash të lidhur me një kompjuter administrator. Alpha POS-i është ndërtuar për të punuar i pavarur në rastet e shkëputjes së rrjetit dhe  përditëson automatikisht të dhënat me tu rilidhur në rrjet.
Me shume shiko
Location
Address
Bulevardi Gjergj Fishta
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2418 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, Bulevardi Gjergj Fishta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind