Alpha Buxhetor (Platinum)

1.00 €
Reference Number
RF141795
Title
Alpha Buxhetor (Platinum)
Description
Alpha Buxhetor është një softuer që shërben për menaxhimin e dokumentacionit kontabël dhe financiar të institucioneve shtetërore. Është ndërtuar sipas planit kontabël të institucioneve shtetërore, ofron thjeshtësi dhe shpejtësi në përdorim. Lejon kryerjen e regjistrimeve të dokumenteve të ndryshme dhe ofron raporte të shumta. Alpha Buxhetor është i mbrojtur nga ndërhyrjet e personave të paautorizuar. Përdoruesi i programit pajiset me të drejta hyrjeje, që përcaktohen vetëm nga administratori i programit.
 
Alpha Buxhetor ofron: regjistrim të shpejtë, me një “klik”, të dokumenteve; automatizim të plotësimit të librave të administrimit material e kontabël; gjenerimin në çast të raporteve për shitjet, arkëtimet, pagesat, veprimet me thesarin, inventarin, debitorët, pasqyrat financiare të bilancit etj.

Me shume shiko
Location
Address
Bulevardi Gjergj Fishta
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2566 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, Bulevardi Gjergj Fishta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind