Alpha Business

1.00 €
Reference Number
RF615545
Title
Alpha Business
Description
Softuer për bizneset e mesme dhe më të mëdha me aktivitet tregtar, prodhues, ndërtues e shërbimi, përgjithësisht me disa vende pune dhe detyra të ndara.
 
Ashtu si Alpha Start-i ofron regjistrim të shpejtë, deri me një klik, të dokumenteve financiare dhe menaxheriale; automatizim të plotësimit të librave dhe regjistrave të administrimit material e kontabël; hartim në çast të raporteve për: shitjet, arkëtimet, inventarin, debitorët, bilancin etj. Pra shërben për:
 Me shume shiko
Location
Address
Bulevardi Gjergj Fishta
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2599 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, Bulevardi Gjergj Fishta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind