Pastruese me avull 15.000 Leke

150,00 .00 Lek
Reference Number
RF923336
Title
Pastruese me avull 15.000 Leke
Description
Pastruese 2-in-1 "Steam Fast" me avull qe në pak minuta ju jeni gati për të eliminuar papastërtitë, yndyrnat, njollat ​​dhe më shumë kudo rreth shtëpinë tuaj. Perdoreni atë në dhomën tuaj të jetesës, kuzhine, dhoma gjumi, banjo, dhe kudo tjetër që ju duhet pastërti, ne dritare, dyshemetë, pajisjet, automobila, barbeky,mobilje dhe shumë më tepër. Pajisja ka te gjithe setin e vet, eshte e paperdorur dhe ka ardhur nga USA.
Cel. : 0672033124
Cel. : 0672064937
Condition
Used
Location
Address
Tirane
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2560 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Lek/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind