Ndryshimi midis kremërave të natës / dites

Reference Number
RF105407
Title
Ndryshimi midis kremërave të natës / dites
Description
Kremërat e lëkurës të ditës krijojnë një gjëndje të rehatshme dhe bëjnë të mundur që lëkura t’u rezistojë problemeve të ditës (stresit, ndotjes, etj.).
Kremërat e lëkurë të natës kanë të tjera karakteristika. Lëkura e ka kulmin e absorbimit midis orës 1 dhe 3 të mëngjesit, gjë që bën të mundur që ajo të rigjenerohet më lehtë. Pra, gjatë natës, kremi rigjeneron dhe riparon lëkurën si dhe bën të mundur që dita të fillohet në kushte të mira.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1828 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind