Mirëqenie dimërore-masazh me kungull

Reference Number
RF387828
Title
Mirëqenie dimërore-masazh me kungull
Description
Është një metodë që mbron me butësi proceset fiziologjike të lëkurës...
Një ide e re trajtimi bukurie është Cucurbita gommage, një metodë holistike për peeling-un e lëkurës, me një efekt pastrues dhe tonifikues. Bëhet fjalë për një trajtim që lind nga masazhet në të thatë (që vazhdojnë të konsiderohen nga teknikat më të vjetra të masazhit) dhe bëhet më sfungjerë bimorë kungulli në kombinim me vajra të çmuara, vajra esenciale dhe enzimën e vetme të papajës. 
Është një metodë që mbron me butësi proceset fiziologjike të lëkurës, pa e dëmtuar atë dhe dukë ushtruar një veprim shumë delikat, falë pranisë së përbërësve bimorë. Me këtë trajtim, hiqen nga trupi qelizat e vdekura, por metoda holistike e kombinuar me produkte të  bukurisë të një efikasiteti të lartë, favorizon ripërtëritjen qelizore, duke kryer në të njëjtën kohë një veprim të vlefshëm mbrojtës ndaj lëkurës.
Të gjitha produktet  janë me certifikatë “eco bio” kozmetike, pra pa parfume, ngjyrosë e konservues sintetikë, silikon apo parafinë.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2364 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind