Krem hidratues fytyre për periudhën e dimrit

Reference Number
RF271425
Title
Krem hidratues fytyre për periudhën e dimrit
Description
Në periudhën e dimrit, lëkura e fytyrës kërkon përkujdesje dhe vëmendje të veçantë, sepse për shkak të të ftohtit, temperaturave shumë larta në ambientet e ngrohura dhe ndotjes së ambientit, lëkura mund të thahet, të humbasë shkëlqim apo të skuqet. Po çfarë duhet bërë konkretisht?? Duhet përdorur një krem hidratues për fytyrën i përshtatshëm për periudhën e dimrit: markat më të mira të sektorit të bukurisë e këshillojnë këtë si hapin e parë për të pasur vazhdimisht një lëkurë të re e të shëndetshme.
Çdo lëkurë do kremin e vet!
Çdo lëkurë kërkon një lloj të ndryshëm trajtimi, sidomos në periudhën e dimrit, kur mbrojta e fytyrës nga faktorët e mjedisit është përcaktuese. 
Një këshillë më shumë : Për ta bërë sa më të efektshëm kremin e fytyrës për periudhën e dimrit, edhe markat më të mira këshillojnë se do ishte më mirë që kremi të shtrihet në lëkurë me lëvizje rrethore, duke bërë një masazh të lehtë në lëkurë. Në këtë mënyrë, principet aktive të kremit do të depërtojnë më në thellësi dhe për më tepër, masazhi do të tonifikojë lëkurën e fytyrës, duke aktivizuar qarkullimin e gjakut të kapilareve të lëkurës.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2621 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind