Meshkuj- si të visheni

Reference Number
RF197051
Title
Meshkuj- si të visheni
Description
 
Home | Te jetuarit mire | Bukuria | Bukuria per meshkujt | Meshkuj- si të visheni për Krishtlindje?
Meshkuj- si të visheni për Krishtlindje?
22/12/2012
Font size:    
 
Një komplet xhaketë e pantallona janë gjithmonë të këshilluara...
Të dashur meshkuj, e keni vendosur ku do t'i kaloni festat e fundvitit ? Po jua pyesim, sepse është e rëndësishme të dini ambientin apo eventin në të cilin ndodheni. Periudha e Krishtlindjeve është e përbërë prej festash dhe për këtë look-u më i i mirë është ai elegant. Një komplet xhaketë e pantallona janë gjithmonë të këshilluara, por jo gjithmonë është e nevojshme të vishni këmishë. Kjo do të thotë që në rastet pak a shumë jo formale mund ta harroni këmishën e të zgjidhni një pulovër me jakë të mbyllur. Kur situata bëhet më chic, duhet të jeni super formalë dhe shumë elegantë. 
Gjatë periudhës së festave të Krishtlindjes, shpesh kthehet në modë kadifja. Kjo copë e rëndësishme dhe e fisme është shumë e përshtatshme për rastin tuaj. Për të dalë me miqtë tuaj për një darkë të qetë mund të visheni me kadife. Xhaketa është gjithmonë zgjedhja më e mirë, mund ta kombinoni me pantallona  xhins të errëta e bluza të mbyllura leshi të hollë. Për darkat e rëndësishme, më mirë komplet kadife.
Palltoja është një nga veshjet më të rëndësishme të Krishtlindjeve.  Për më tepër që bën ftohtë në këtë periudhë. Për darkat jo formale me miqtë mund të zgjidhni një model klasik dopiopet, kurse për situatat më formale më mirë të zgjidhni një model të gjatë deri tek gjunjët, jo më poshtë . 
Për rastet akoma më sportive, pranohen edhe pulovrat e trasha të leshit, sidomos po të keni një trup të fortë. 
Në fund, dhurojini vetes pak aksesorë si kapele Borsalino dhe doreza lëkure, të cilët kur janë të kombinuar më së miri më bizhuterinë , do t'ju bëjnë të paraqiteni të përsosur edhe për Krishtlindje.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1744 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind