Druri në muret e dhomave

Reference Number
RF212208
Title
Druri në muret e dhomave
Description
Druri në mur i jep murit karakter dhe përfton përzgjedhje dekorative të forta.
Sipas thelbit dhe trajtimit të zgjedhur, gjërësisë së shtresave, mënyrës së vendosjes në mur dhe finicioneve të përdorura, ka një shumëllojshmëri rezultatesh. Ekzistojnë mundësi të shumta që bëjnë të mundur të vishen muret në të gjitha dhomat e shtëpisë.
 
Veshje druri me frymë fshatarore
Ngrohtësia dhe origjinaliteti janë dy karakteristikat kryesore të veshjes së muri me dru. Klasike në një dhomë në papafingo ku druri qëndron bukur krahas gurëve të dukshëm, veshja e drurit i jep vlerë një hapësire të madhe duke u vendosur  bukur në mur deri në lartësinë e tavanit.
 
Veshje druri me frymë bashkëkohore
Gjithçka është e lejueshme! Shtresa druri të përzgjedhura në gjërësi të ndryshme, vendosje horizontale e paramenduar, një finicion i përshtatshëm dhe druri merr një pamje ultra moderne, aq më tepër kur mbulon muret e një kuzhine.
 
Veshje druri me frymë skandinave
Finicionet i japin tonin. Një ngjyrë e hapur u jep vlerë elementeve të dekoracionit të dhomës  duke krijuar në të njëjtën kohë një mjedis të ëmbël.
 
Veshje druri me frymë ekzotike
Në ditët tona, mund t’ia lejojmë vetes të veshim muret e tualetit me dru, por në këtë rast do të ishte më mirë të zgjidhnim një dru ekzotik i cili do të krijonte idenë e ftesës për të udhëtuar.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2641 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind