Parajsa të vërteta

Reference Number
RF132693
Title
Parajsa të vërteta
Description
Ishulli i Korfuzit është një destinacion shumë i bukur për muajin Gusht.
Nëse kryeqyteti i ishullit ju fton për t’u njohur me banorët e për të ndarë me ta jetën e tyre të përditshme, bregu i Paleokastricas ofron një dekor ëndrre për të kaluar pushimet në plazhin e Korfuzit.
 
Në rast se dëshironi të kaloni pushimet në pjesën kontinentale, Spanja ka shumë vende të përshtatshme për t’ju ofruar. Lëreni mënjanë gjallërinë e mrekullueshme të Barcelonës dhe shkoni në Andaluzi, një muze i mirëfilltë në qiell të hapur. Nëse pjesa e brëndshme e krahinës ofron thesarë të vërtetë arkeologjikë e historikë, La Costa de la Luz ofron një mjedis të qetë dhe kushte ideale për të ushtruar surf-in.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2061 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind