Destinacionet më të bukura evropiane

Reference Number
RF252622
Title
Destinacionet më të bukura evropiane
Description
Në muajin Gusht, temperatura e ujit dhe ajrit i kalon 20°C. Në mënyrë që dielli të mos bëhet armiku juaj kryesor, mos harroni kremin kundra diellit!
Kush dëshiron të qëndrojë në Shqipëri për muajin Gusht, natyrisht mund të shkojë në një nga plazhet e panumërta që ndodhen në të gjitë shtrirjen bregdetare të vendit apo të shkojë në vende të mrekullueshme malore si në Theth, Valbonë, etj.
 
Kush dëshiron të shkojë në Francë, mund të shkojë në Côte d’Azur, ku ndodhen me qindra kilometra plazhe. Kujt nuk i pëlqejnë plazhet e zhurmshme të Kanës apo Nisës, mund të zgjedhin bukuritë e Antibës.
 
Nëse dëshironi të kaloni muajin Gusht në Itali, mund të shkoni në napoli apo në Siçili.
 
Ky i fundit ofron vende të mrekullueshme, vullkane, parqe të bukura dhe sigurisht, ndërtesa baroke
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2261 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind