Veshje Aksesore Make up Keshilla mode

Reference Number
RF578022
Title
Veshje Aksesore Make up Keshilla mode
Description
Nuk pëlqehet nga çdokush dhe përdorimi i saj është gjithnjë burim diskutimesh...
Por në fakt, edhe këtë fundvit, peliçja do të jetë protagoniste. Vetëm se në një variant që nuk e kemi parë prej shumë kohësh: jo më qime të gjata e të egra, jo më ngjyra të shkëlqyera. Peliçja më “e re” në modë këtë vit është ajo me qime të shkurtër, apo të qethur, e rregullt dhe e butë si një cohë. Mbi të gjitha fiton Astragani, që më në fund ka rastin të dalë nga dollapët ku ishte lënë. Le t’u themi “PO” palltove, xhaketave, xhupave, por surprizë janë edhe fundet me këtë peliç, të cilat janë shumë në modë sivjet.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2174 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind