Rrofshin e kuqja dhe bluja !

Reference Number
RF116740
Title
Rrofshin e kuqja dhe bluja !
Description
Të marra veças, këto dy ngjyra janë klasike, por të kombinuara me njëra-tjetrën, janë një lojë e gëzueshme vajzash.
Shijojini, janë të gjitha kombinime blu me të kuqe për t’i dhënë jetë këtyre ditëve gri.
Një pulovër dimri blu me të kuqe, për të pirë një kakao të ngrohtë në barin poshtë shtëpisë.  Doreza të kuqe të gjata deri tek bërrylat, për t’u veshur më palltot e modës blu me mëngë të shkurtra. Këpucë blu apo të kuqe të sheshta, për të zbritur herë pas here nga takat e larta prej kastori.  Një montgomery version modern blu, punuar me dorë. Një kapele e ngrohtë Kashmiri e kuqe për këto ditë të ftohta. A mund t’u rezistojmë këtyre këpucëve blu super dekolte kastori, me takë 12 cm? 
Po këto çorape leshi që duken kaq bukur poshtë një minifundi apo edhe poshtë xhinseve?
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2035 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind