Modelet e flokëve të grave që u pëlqejnë burrave

Reference Number
RF196160
Title
Modelet e flokëve të grave që u pëlqejnë burrave
Description
Burrat aktualisht kanë një përfytyrim të qartë të modeleve të flokëve të grave që u pëlqejnë më tepër. Le të shohim disa nga modelet e preferuara të tyre.
Valëzimet moderne, por natyrale të flokëve të grave janë njëri nga modelet e flokëve të grave që u pëlqen më shumë burrave. Kjo shpjegohet me faktin që ky stil flokësh është shumë sensual dhe burrave u pëlqen të kalojnë gishtat në flokë të tillë. Është mirë që të mos abuzohet me produktet e ndryshme të cilat dëmtojnë natyrshmërinë e flokëve dhe të mbahen valëzimet natyrale e të buta.
Flokët e drejta klasike janë pa dyshim një shënjë e shëndetit femëror, prandaj burrave u pëlqejnë instiktivisht gratë me flokë të butë e të drejtë. 
Modeli i flokëve që të krijon idenë sikur femra sapo është ngritur nga shtrati është një nga modelet më të thjeshta dhe më sensuale shumë i pëlqyer nga burrat. 
Modeli klasik me bisht kali është një nga modelet që më të padiskutueshme për shijen e burrave. Kjo lidhet me faktin që bishti i kalit nxjerr në pah qafën, një nga pjesët më tërheqëse të femrave.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2147 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind