Verbena

Reference Number
RF104319
Title
Verbena
Description
Verbena, bën pjesë te lulet e preferuara për tarracat dhe ballkonet tona.
Është bimë shumëvjeçare, do diell të mjaftueshëm dhe ujitje të shpeshtë. Ka varietete nga më të ndryshmet, por më interesantja ndër to është ajo që varet. Edhe kjo kërkon terren të pasur për të lulëzuar sa më bukur dhe më gjatë.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1925 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind