Surfinia(Petunia × hybrid)

Reference Number
RF767313
Title
Surfinia(Petunia × hybrid)
Description
Surfinia(Petunia × hybrid) hyn te bimët sezonale, pëlqehet shumë për dekorimin e ballkoneve dhe lokaleve për mënyrën e rritjes së saj në rënie (zvarritëse).
Rritet shumë shpejt, me një lulëzim të fuqishëm dhe me varietete të pafundme ngjyrash. Kërkon terren të pasur me lëndë ushqimore, shumë diell dhe ujitje të shpeshtë për të lulëzuar në mënyrë sa më spektakolare.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1949 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind