Sallatë rucola dhe domate qershiza

Reference Number
RF393896
Title
Sallatë rucola dhe domate qershiza
Description
Përbërësit për 4 persona:
 
1 qese rucola
5 – 6 kokrra domate qershiza
2 topa mozarela 
uthull balsamike 
vaj ulliri 
kripë
Përgatitja:
Pasi pastrojmë rukolën e presim me dorë në copa jo shumë të vogla dhe e hedhim në një tas. Presim mozarelën në kubikë dhe ia shtojmë rukolës. Në një tas të vogël qelqi përziejmë uthull balsamike me vaj ulliri dhe kripën dhe me këtë përzierje sperkasim sallatën. Në fund e zbukurojmë me domatëzat e prera përgjysmë.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2303 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind