Smoothie qershije

Reference Number
RF328323
Title
Smoothie qershije
Description
Emri "smoothee" or "smoothie" u përdor nëpër libra,revista, dhe gazeta për një product të përzier në mikser.
 
SMOOTHIE  QERSHIJE (për 2 persona)
Përbërësit: 
1 gotë 250 ml lëng molle
½ gotë 250  kos natyral 
½ lugë kafe pluhur vanilje
1 e ½ gotë uji qershi të pastruara të ngrira
Përgatitja:
I përziejmë të gjitha së bashku ne mikser frutash dhe e servirim në një gotë të madhe, zbukuruar me një kokërr qershije.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1823 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind