Smoothie me kakao

Reference Number
RF181433
Title
Smoothie me kakao
Description
Vera e nxehtë iu ka ardhur në majë të hundës???
 
Freskohu  me  Smoothie që e bën kakaon të shijohet ndryshe.
Përbërësit:( për 1 person)
½ gotë 250 ml  
2 kupa akullore me çokollatë
1/8 lugë çaji aromë menteje ose portokalli (sipas dëshirës)
Përgatitja: 
Përzieji të gjithë përbërësit në një mikser. Përzieji për 8 sek dhe hidhi në një gotë
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1739 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind