Smoothie me avokado

Reference Number
RF150712
Title
Smoothie me avokado
Description
Kjo pije duhet provuar sepse atëherë të bën për vete. (tosi :) )
 
Nuk është vetëm kremoze dhe e shijshme, por edhe e pasur me vitamina, fibra dhe potassium. Dhe mbi të gjitha ëshët shumë e mirë për nivelin e yndyrnave në gjak. 
Përbërësit (për 3 persona)
1 avokado, e prerë dhe e qëruar
1 gotë 250 ml qumësht
1 gotë kubikë  akulli
2 lugë gjelle sheqer
½ lugë çaji pluhur vanilje
Përgatitja:
Në një përzierës elektrik I përziejmë të gjithë përbërësit, deri  sa të bëhen si shkumë.
E hedhim në gotë dhe e servirim.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1744 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind