Milkshake Vanilje

Reference Number
RF836845
Title
Milkshake Vanilje
Description
Çfarë ju nevojitet? 
-5 kupa akullore me vanilje 
-1 lugë çaji ekstrakt vanilje 
-1 gotë qumësht 
Si bëhet? 
Në mikser hedhim qumështin, akulloren, vaniljen dhe e tundim derisa përbërja të bëhet e butë dhe e njëtrajtshme. 
Kaq mjafton dhe është gati. 
E hedhim në dy gota të gjata dhe i shtojmë akullin për ta bërë më të freskët. Ju mund të shtoni dhe copa frutash të tjera për t’u larguar nga shija klasike e vaniljes, si luleshtrydhe, qershi ose çokollatë të shkrirë për dekorim.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1844 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind