Milkshake me banane

Reference Number
RF168579
Title
Milkshake me banane
Description
Kjo është receta më e thjeshtë, ndaj po e nisim me këtë. Edhe një fëmijë mund të mësojë ta bëjë vetë. Është e shijshme, freskuese dhe plot vitamina. 
Çfarë ju nevojitet? 
-2 gota qumësht 
-1 banane e ndarë përgjysmë 
-4 kuba akulli 
-gjysmë gote sheqer 
Si bëhet? 
Hidhini të gjitha në mikser. 
Përziejini ose tundini për 30 sekonda. Pastaj hidheni të gjithë përbërjen në gota. 
Është gati për t’u pirë!!!!
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2161 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind