Chocolate Milkshake

Reference Number
RF209701
Title
Chocolate Milkshake
Description
Nuk mund t’ju lëmë pa provuar dhe një “milkshake” me çokollatë. Shumë njerëz e adhurojnë shijen e çokollatës, por nëpërmjet këtij kokteji ju mund ta shijoni ndryshe atë. 
Çfarë ju nevojitet? 
-1 filxhan çokollatë ose akullore me vanilje -1/2 filxhan qumësht -3-4 lugë shurup çokollatë 
Vendosni të gjithë përbërësit në një mikser dhe përziejini derisa masa të jetë bërë shumë e butë dhe e rrjedhshme. 
Servireni për kënaqësinë tuaj në një gotë klasike kokteji dhe sigurisht, mos harroni të shtoni akullin.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1962 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind