Uragano

Reference Number
RF198769
Title
Uragano
Description
Përbërësit:
Rum i zi ( 12cl ), shurup me frutën e pasionit ( 6cl ), lëng të freskët limoni ( 6cl )
Hidhni rumin e zi, shurupin e frutës së pasionit dhe lëngun e limonit në një shaker me shumë akull të grirë. Tundeni për pak sekonda dhe hidheni në një gotë Hurricane. Zbukurojeni me një qershi dhe një fetë portokalli. Shërbejeni me pipëz.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1582 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind