Grey Goose

Reference Number
RF113676
Title
Grey Goose
Description
Grey Goose lind në zonën e Cognac nga eksperienca e mjeshtërve distilatorë, e kombinuar me metodat moderne te prodhimit. Grey Goose përmbledh ne vetvete finesën dhe eksperiencës më të mirë franceze. Distilohet 5 herë dhe secili  prej distilimeve i jep vodkës një butësi e pastërti më të madhe. Sipas vlerësimit të Beverage Tasting Institute të Çikagos, është :“The World's Best Tasting Vodka” . Pas këtij vlerësimi, janë dhënë edhe shumë çmime të tjera, të cilat dëshmojnë për vlerat e Grey Goose. Bëhet fjalë për medaljen e platinit të marrë në vitin 1998 në “ World Spirits Championship” si dhe vlerësimi si “ Best New Product”, sipas klasifikimeve të “ Market Watch Leaders”
 
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1680 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind