Tavë me peshk Dental dhe zarzavate

Title
Tavë me peshk Dental dhe zarzavate
Description
Përbërësit:
Peshk Dental
Karrotë
Patate
Kungull
Speca
Hudhra
Piper
Kripë
Verë
Pastrojmë dhe i presim në feta të gjitha perimet, i marrim dhe i shtrojmë në tavën e lyer më parë me vaj ulliri. 
Marrim peshkun dental e pastrojmë dhe e presim në kurriz. E mbushim peshkun brenda me feta limoni dhe hudhra. 
E vendosim peshkun mbi perimet, shtojmë kripën dhe piperin. Herë pas here e spërkasim me verë të bardhë. E lemë në furrë deri sa perimet të jenë pjekur fort dhe të mos ketë lëng.
Reference Number
RF452461
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3030 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind