Petalet e luleve dhe flluskat e sapunit

Description
alja nga kisha nën flluskat e sapunit apo shiun e petaleve të trëndafilave është një mënyrë romantike, që shumë nuseve u pëlqen më shumë sesa orizi që e gjejnë në mbrëmje në palat e fustanit. Në një këndvështrim më prozaik, ideja e hedhjes së ushqimit konsiderohet e gabuar nga një brez i ndjeshëm ndaj problemeve të urisë në botë.
Reference Number
RF756672
Title
Petalet e luleve dhe flluskat e sapunit
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1847 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind