Modele flokësh për nuse 2013

Reference Number
RF180841
Title
Modele flokësh për nuse 2013
Description
Flokë të lëshuara, apo të mbledhura, të prera shkurt e të shkujdesura, të drejta po kaçurrela, të shtrira apo me bukle?
E për aksesorët e flokëve: diademë apo kurorëz, me vello apo pa, karfica apo krehër?
Ide për kokën ka sa të duash, mjafton të gjesh modelin më të përshtatshëm duke pasur parasysh fytyrën dhe padyshim që të jetë në sintoni me fustanin e nuses dhe në temë me dasmën.
Një dasëm country do të donte për shembull një krehje stil hyppie me fashë, një dasëm retro chic një krehje më elegante si topuzi…..shiko këto foto, frymëzohu dhe gjej modelin më të përshtatshëm për ty dhe dasmën tënde.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 8260 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind