Grimi

Reference Number
RF108992
Title
Grimi
Description
Në ditën e dasmës, nusja do të jetë një star i vërtetë. Atë do ta vështrojnë, do ta fotografojnë dhe ndoshta edhe do qajë.
Ne ju këshillojmë që grimin e nuses t’ia besoni një profesionisteje duke prenotuar të paktën 2 muaj përpara ditës së dasmës. Idealja do të ishte që ta njihnit personin që do të bëjë grimin tuaj në mënyrë që ajo ta njohë mirë lëkurën, ngjyrën dhe personalitetin tuaj.
 
Më rast se është hera e parë që takoheni me grimjeren, mos harroni t’i kërkoni që të bëjë një provë e të shihni rezultatin pas 11 orësh.
 
Ju sugjerojmë të zgjidhni një lyerje natyrale e të lehtë dhe jo ngjyrë të fortë.
Grimi i arritur në ditën e dasmës nuk duhet të shkëlqejë në fotografi, të qëndrojë gjithë ditën dhe gjithë natën si dhe t’u rezistojë lotëve në rastin e nuseve të ndjeshme. Është e rëndësishme të keni në dispozicion artikujt bazë të grimit për rregullimet e nevojshme gjatë gjithë ditës.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2273 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind