Nuk duhen harxhuar të gjitha kursimet për fustanin

Reference Number
RF125291
Title
Nuk duhen harxhuar të gjitha kursimet për fustanin
Description
Megjithë euforinë e momentit, është e domosdoshme të ruani qetësinë.
Natyrisht, është dita juaj e madhe dhe keni rastin për të blerë fustanin tuaj të ëdrrave si dhe t’i bëni xheloze të gjitha gratë e botës, por kjo nuk do të thotë që ju të harxhoni të gjithë buxhetin e dasmës për disa metra pëlhurë, sado me vlerë që të jetë fustani i nuses!
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1892 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind