Evitoni surprizat e këqia

Reference Number
RF176499
Title
Evitoni surprizat e këqia
Description
Përpara se t’i thoni “po” shitëses apo rrobaqepëses për fustanin e nuses, është mirë që:
Të shkoni e shoqëruar të paktën në njërën nga provat, nga mamaja, motra ose një shoqe e ngushtë për të marrë një mendim si dhe për të marrë përgjigje për pyetjet shqetësuese që mund t’ju lindin!
Kur të provoni fustanin, vishni këpucë me taka të njëjta me ato që parashikoni në ditën e dasmës në mënyrë që të mund të rregullohet tegeli i fustanit.
Të qëndroni në dritën e diellit në mënyrë që të siguroheni që fustani nuk është transparent!
Të bëni lëvizje të mëdha me këmbët dhe duart në mënyrë që të siguroheni për lehtësinë e lëvizjes në ditën e dasmës!
Të saktësoni me përgjegjësin e dyqanit apo të punishtes për mënyrën e pagesës!
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1974 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind